Informácie

Ako na to

Pár základných krokovV niekoľkých jednoduchých krokoch sa vám pokúsime zjednodušene opísať ako postupovať pri práci s portálom a všeobecne v kampani Na bicykli do obchodu 2018.

Kampaň je primárne rozdelená na dve skupiny účastníkov, a to na predajcov a zákazníkov. V závislosti od toho, do ktorej skupiny patríte, budete mať prispôsobenú svoju časť kampane a samotného portálu.Postup pre súťažiacich zákazníkov na bicykli


Cieľom kampane je dosiahnuť, aby ste vy ako zákazník využíval na nakupovanie bicykel a nahradil ním iné formy dopravy, predovšetkým individuálnu automobilovú. V rámci kampane tak za využitie bicykla pri nákupe získate jednak rôzne výhody u jednotlivých zaregistrovaných predajcov a zároveň môžete súťažiť o zaujímavé ceny. V neposlednom rade však v celej kampani ide o celkový prínos v oblasti ekológie a zdravého životného štýlu.


Ako postupovať:

1. prečítajte si podrobne štatút kampane
2. zaregistrujte sa uvedením potrebných informácií
3. nakupujte na bicykli a evidujte svoje nákupy cez svoj profil (nakupovať môžete aj v obchodoch ktoré nie sú zaregistrované v kampani)
4. pošlite fotku z nákupu na bicykli do fotografickej súťaže
5. upozornite predajne kde nakupujete na možnosť zapojiť sa do kampane
6. užívajte si jazdu na bicykli a poskytnuté výhody u registrovaných predajcov
Postup pre predajcov a obchodníkov


Ako predjca máte tiež možnosť zaregistrovať svoju predajňu do kampane Na bicykli do obchodu. Registráciou vytvoríte priestor pre vašich zákazníkov na bicykli, aby u vás evidovali svoje nákupy, čím jednak získate nových zákazníkov a zároveň zvýšia vaše šance v súťaži. Účasťou v kampani dáte jasne na javo, že je vaša predajňa priateľská ku cyklistom a že si zákazníkov na bicykli ceníte rovnako ako ostatných. Poskytnuté výhody či zľavy pre zákazníkov na bicykli sú už len ďalším bonusom.


Ako postupovať:

1. prečítajte si podrobne štatút kampane
2. zaregistrujte svoju predajňu uvedením potrených informácií
3. oslovte a motivujte svojich zákazníkov aby vás navštívili na bicykli
4. súťažte o najvyšší počet nákupov na bicykli vo vašej predajni


Ešte niekoľko tipov na záver, ako čo najefektívnejšie využiť účasť v kampani:

  • vystavte na viditeľné miesto svojej predajne plagát alebo nálepku kampane (výklad, pokladňa)
  • keďže zákazníci na bicykli naupujú častejšie a sú verní, vytvárajte im vhodné podmienky
  • informuje o kampani na sociálnych sieťach, webe a vytvorte vlastné akcie či kampane
  • zabezpečte vhodné stojany na bicykle pre svojich zákazníkov
V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať buď priamo cez formulár vo vašom profile, alebo prostredníctvom našich kontaktov.